Vážení zákazníci, e-shop funguje bez omezení. Vaše zásilky jsou nadále standardně doručovány přepravními společnostmi. Z důvodu ochranných opatření přepravních společností není možné využít platební metodu formou dobírky. Veškeré objednávky je nutné uhradit předem (převodem na účet nebo kartou online). Děkujeme za pochopení.

KONTAKTY

BIO FLAME CZ, s.r.o.
T.G. Masaryka 2957/9a
690 02 Břeclav
Česká Republika

tel:    +420 603 526 256
e-mail: info(a)hezke-akvaria.cz

DOPRAVA

geis


O nás
O nás

 

Naše společnost BIO FLAME CZ, s.r.o. se sídlem v Břeclavě se rozhodla, že od roku 2017 bude provozovat internetový obchod s designovými akvárii značky biOrb od společnosti OASE.

Důvod, proč jsme přistoupili k tomuto kroku je fakt, že se zabýváme prodejem několika designových dekorací do interiérů a akvária také zapadají do našeho portfolia. Kromě toho se zaměřujeme na prodej výrobků, které mají minimální poruchovost a díky několikaletým zkušenostem s akvárii značky biOrb víme, že tyto akvária se nekazí. Akvária biOrb jsou nenáročné na údržbu, což bylo také kritérium, abychom prodávali i acrylové (plastové) akvária.

A proč nakupovat u nás?

Hlavně proto, že jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi v prodeji dekorací, vlastním skladem a týmem lidí, kteří dělají věci nejen rozumem, ale i srdcem. Kromě toho, že nabízíme příznivé ceny, umíme poradit, ale i zboží rychle doručit.


Věříme tedy, že s námi nabízeným zbožím i službami budete spokojeni.

MTZkMD