Vážení zákazníci, e-shop funguje bez omezení. Vaše zásilky jsou nadále standardně doručovány přepravními společnostmi. Z důvodu ochranných opatření přepravních společností není možné využít platební metodu formou dobírky. Veškeré objednávky je nutné uhradit předem (převodem na účet nebo kartou online). Děkujeme za pochopení.

KONTAKTY

BIO FLAME CZ, s.r.o.
T.G. Masaryka 2957/9a
690 02 Břeclav
Česká Republika

tel:    +420 603 526 256
e-mail: info(a)hezke-akvaria.cz

DOPRAVA

geisVyberte si z naší nabídky.


Jak zajistit, aby byly vaše rybičky spokojené?

Pokud hledáte jedinečné akvárium s minimální údržbou, tak jste na správném místě. Akvária biOrb nezabírají mnoho místa a hodí se téměř do každé místnosti, ale nejvíce vyniknou v moderním, minimalisticky zařízeném prostoru.

Akvária biOrb představují zdravý domov pro vaše rybky. Můžete si vybrat z mnoha tvarů, barev i funkcí. Naše akvária vyhovují opravdu každému milovníkovi akvarijních rybiček.

BiOrb kombinuje decentní design s unikátní high-tech filtrací. Speciální keramické kameny slouží jako biologická filtrace. Akvária obsahují inteligentní LED světlo, které má dlouhou životnost.

Kromě akvárií vám nabízíme i terária, stojany, filtry, náhradní díly, či další dekorační prvky a příslušenství pro chovatele akvarijních rybiček.

Proč si vybrat biOrb?

Designové akvária biOrb jsou nejvhodnější volba pro ty, kteří hledají akvárium nenáročné na údržbu a vodu.

Jedním z hlavních benefitů námi nabízených akvárií je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Je to plexisklo, které je pevné a až desetkrát silnější než klasické sklo. Vyrábějí se z něj např. i čelní skla do letadel. Plexisklo má 93% průhlednost, proto je to nejjasnější materiál, jaký známe. Při pohledu do útrob akvária se naši zákazníci cítí, jakoby sledovali rybky ve vysokém rozlišení.

Další výhodou plexiskla je izolace. Tepelná ztráta při tomto materiály je velmi nízká. Proto spotřebujete jen málo energie na vytápění akvária, nemluvě o tom, že méně náročné akvarijní živočichy jako např. Karas, neonky, Přísavník, bojovníci, nebo vodní slimák ani nepotřebují ohřívání.

Většina dnešních akvárií obsahuje hladký štěrk a malou krabičku s filtrem, který se snadno ucpává nečistotami. BiOrb využívá speciální keramický štěrk na biologickou filtraci. Jakýkoliv nadbytečný odpad sbírá účinná filtrační vložka. Stačí ji vyměnit jednou měsíčně. A vaše rybičky si budou užívat výjimečně čisté prostředí.

A aby toho nebylo málo, akvária biOrb jsou vybaveny inteligentním LED světlem. LED diody s dlouhou životností přesně kopírují přírodní světelný cyklus.

 

Y2U3YT